Zakończenie sezonu rocznika 2004/2005

Ostatnim akcentem sezonu 2016/2017 była impreza sportowo-konsumpcyjna.
W piątkowe popołudnie  pierwszy raz w historii rocznika doszło do spotkania rodziców rocznika oraz zawodników rocznika 2004 i 2005.
Na ten dzień zaplanowano szereg wydarzeń, które pokrótce postaramy się w niniejszym tekście przedstawić.
Początek spotkania to poczęstunek dla rodziców i dzieci, ciasta, kawa, herbata czy kiełbasa z grilla mamy nadzieje smakowały:).

Po krótkim wstępie trener drużyny Łukasz Koś po krótkim podsumowaniu/charakterystyce każdego z obecnych zawodników wręczył pamiątkowe statuetki upamiętniającego zakończony sezon, awans do wyższej ligi, i godne reprezentowanie barw GKS Grunwald Ruda Śląska.

Kolejny etap piątkowej imprezy to zmagania sportowe mające na celu spalenie zbędnych kalorii (rodzice) jak i dobrą zabawę, a tej z pewnością nie brakowało.
Pierwsza sportowa rywalizacja to zawody przeciągania liny do której stanęli zawodnicy rocznika, po drugiej stronie zaś pewny zwycięstwa trener. Zawodnicy rocznika nie pozostawili złudzeń trenerowi pokonując go w kilka chwil :)
Trener wezwał więc posiłki, rodziców rocznika, kilku tatusiów strongmenów stanęło więc do rywalizacji z młodzieżą, i...... także musieli zasmakować goryczy porażki, młodzież nie dała szans rodzicom!

Kolejne sportowe wydarzenie zmagań dotyczyło samych zawodników (rodzice musieli odpocząć przed kolejnym wydarzeniem sportowym z ich udziałem) i były nim zawody na turbo kozaka, kilka wyselekcjonowanych przez trenera zadań wykonanych przez zawodników, sporo emocji z pewnością dostarczyło i sporo radości.

Zakończenie sportowych zmagań to mecz rodzice kontra dzieci, tutaj nie wynik był istotny, a z pewnością przyjemność grania w piłkę, niemniej jednak należy z kronikarskiego obowiązku odnotować rewanż rodziców za przeciąganie liny i zwycięstwo bodajże 9:5.
Należy nadmienić, iż obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko, grano bardzo ambitnie i z pewnością takie spotkania wypadało by powtórzyć.

Kończąc wszystkim zawodnikom oraz rodzicom redakcja życzy udanych wakacji, odpoczynku i.... powrotu do treningów (zawodnicy) w miesiącu sierpniu, o czym poinformuje trener Łukasz.

Redakcja pragnie także serdecznie podziękować trenerowi Łukaszowi Koś za zaangażowanie w trenowanie naszych zawodników, wsparcie, wychowanie w duchu sportu, prawidłowe podejście.